Spektakularny gol w eliminacjach Ligi Mistrzów. "Czy to będzie bramka sezonu?" [WIDEO]

W pierwszym meczu II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów Rapid Wiedeń pokonał Spartę Praga 2:1. Ozdobą spotkania było przepiękne trafienie Christopha Knasmullnera.
Najpierw na listę strzelców wpisał się jednak Ladislav Krejci. Czech już w 3. minucie pokonał golkipera wiedeńskiej ekipy.
Gospodarze z Austrii zabrali się do odrabiania strat w drugiej połowie. Do remisu doprowadził Christoph Knasmullner, który popisał się spektakularnym lobem.
Także 29-letni pomocnik strzelił gola, który ustalił wynik spotkania. W 71. minucie Knasmullner wykorzystał podanie od Roberta Ljubicicia i pewnym strzałem skompletował dublet. Rapid wygrał 2:1. Rewanż odbędzie się za tydzień w Pradze.
Adam Kłos20 Jul 2021 · 22:35
Źródło: Twitter