Spektakularny gol zawodnika Schalke. Trafił do siatki po strzale ze swojej połowy [WIDEO]

Schalke 04 wygrało 2:1 z FC Nuernberg. Ozdobą meczu było trafienie Rodrigo Zalazara.
Zespół z Gelsenkirchen już wcześniej zapewnił sobie awans do pierwszej ligi. Schalke po rocznej przerwie znów zagości w Bundeslidze.
Ekipa z Zagłębia Ruhry nie zamierzała jednak odpuszczać w ostatniej kolejce. Wynik starcia z FC Nuernberg w pięknym stylu otworzył Zalazar.
Pomocnik w 15. minucie przyjął piłkę na własnej połowie, nie zastanawiał się długo i huknął na bramkę. Carl Klaus nie zdołał obronić tego strzału.
Dla Zalazara był to już siódmy gol w tym sezonie. Urugwajczyk dołożył do nich tyle samo asyst.
Poza Zalazarem na listę strzelców wpisali się Lukas Schleimer i Simon Terodde.
Adam Kłos15 May 2022 · 17:44