Środa w LM: Szalony mecz City z Celtikiem, porażka Bayernu z Atletico, gol Milika [VIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Za nami fantastyczny wieczór w Lidze Mistrzów. Znów byliśmy świadkami "polskiego" gola, a doskonałe widowisko stworzyły w Glasgow Celtic oraz Manchester City.

To ostatnie starcie przypominało mecz tenisowy: raz trafiali jedni, raz drugi, a kibice śledzący relacje nie nadążali za zmianami wyniku. W trzeciej minucie strzelił Dembele, później wyrównał Fernandinho. W 20 minucie samobójcze trafienie zaliczył Sterling, ale już dziewięć minut później minucie wyrównanie dla gości przyniósł... strzelec wcześniejszego "samobója", czyli Sterling.

Dwie minuty po wznowieniu na 3:2 dla Celtiku trafił ponownie Dembele. Na odpowiedź znowu nie trzeba było długo czekać - w 55 minucie wyrównał Nolito. Jak się okazało, te sześć goli wyczerpało możliwości zawodników i starcie zakończyło się podziałem punktów.

Znacznie mniej bramek obejrzeliśmy w Madrycie, gdzie początkowy napór Bayernu w końcu został przełamany przez miejscowych, gdy w 35 minucie Carrasco uderzył płasko po ziemi, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki Manuela Neuera.

W 84 minucie na 2:0 z rzutu karnego mógł podwyższyć Griezmann, ale trafił w poprzeczkę. W efekcie spotkanie zakończyło się tylko minimalnym zwycięstwem gospodarzy.

Kolejnego gola dla Napoli zdobył Arkadiusz Milik, którego Napoli rozgromiło Benfikę. Polski napastnik zaliczył pewne trafienie z rzutu karnego: