Stal Mielec lepsza w pojedynku na dnie tabeli. Beznadziejna sytuacja Górnika Łęczna [WIDEO]

Stal Mielec
Stal Mielec odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna trenera Adama Majewskiego pokonała Górnik Łęczna 2:0.
Stal rozpoczęła piorunująco. Pierwszego go gola strzeliła już w 4. minucie - po dograniu Maka piłkę do bramki wbił Piasecki. Trafienie zostało uznane dopiero po analizie powtórki. Podejrzewano, że na wcześniejszym etapie akcji Mak był na spalonym.
Nie minął kwadrans meczu, a było 2:0. Z rzutu wolnego dośrodkował Getinger, a gola strzelił Mak.
Górnik Łęczna nie był w stanie odpowiedzieć na gole Stali i odrobić strat. Nie pomogła mu nawet czerwona kartka dla Żyry, przez którą gospodarze ostatnie minuty rozgrywali w osłabieniu.
Dla beniaminka to już czwarta porażka w sezonie. Na jego koncie są zaledwie dwa punkty. Stal po zwycięstwie ma siedem oczek.
Marcin Karbowski27 Aug 2021 · 19:55