Stal Mielec pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mcshadypl, wikipedia
Stal Mielec pokonała na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 (2:0) w zaległym meczu 17. kolejki Nice 1. ligi.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Paweł Oleksy. 26-letni obrońca w 39. minucie popełnił błąd i niefortunnie uderzeniem głową skierował piłkę do własnej bramki. Przed przerwą drugiego gola dla gości strzelił Mateusz Cholewiak, który pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Trafienie na rzecz ekipy gospodarzy zapisał na swoje konto Paweł Tomczyk. Rezerwowy Podbeskidzia 54. minucie wyminął Majeckiego i uderzył do pustej bramki. Bramkę na 2:2 zdobył natomiast Valerijs Sabala w 85. minucie.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, wynik na 3:2 dla Stali ustalił tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Mateusz Cholewiak.
Piłkarze Jana Kociana zajmują obecnie 10. miejsce w ligowej tabeli i mają na koncie 24 punkty. Z kolei zespół Zbigniewa Smółki z dorobkiem 26 "oczek" na koncie plasują się na 7. pozycji.