Stal Mielec z kolejnym zwycięstwem. Tym razem ograła Wisłę Płock [WIDEO]

Krzysztof Porebski / PressFocus
Stal Mielec pokonała Wisłę Płock w 17. kolejce PKO Ekstraklasy. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 (2:0).
Podopieczni Adama Majewskiego lepiej weszli w mecz. W 21. minucie arbiter wskazał na wapno, gdy zahaczany w polu karnym był Flis.
Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Tomasiewicz. Ten zmylił Kamińskiego i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.
Gospodarze nie spoczęli na laurach i jeszcze przed przerwą zadali kolejny cios. W doliczonym czasie gry Mateusz Mak znalazł się w sytuacji sam na sam i w sprytny sposób przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem.
Stal Mielec zainkasowała trzy punkty po wygranej 2:1. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zanotował w 90. minucie. "Nafciarze" kończyli mecz w "dziesięciu" po tym, jak drugą żółtą kartkę zobaczył Furman.
Dzięki temu podopieczni Adama Majewskiego awansowali na 7. pozycję w tabeli. Na swoim koncie mają 24 punkty. Dorobek Wisły Płock to 23 "oczka".
Daniel Makarewicz03 Dec 2021 · 20:02