Stoch podziękował trenerowi za zaufanie: Dzięki temu mogłem kontynuować pracę

Kamil Stoch
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka / shutterstock.com

Kamil Stoch podziękował po konkursie trenerowi Stefanowi Horngacherowi za okazane zaufanie.

Biało-czerwoni wygrali konkurs drużynowy w Wiśle i wielka w tym zasługa Kamila Stocha, który oddał dwa fantastyczne skoki. Wczoraj jednak ledwo zakwalifikował się do konkursu głównego, który zostanie rozegrany w niedzielę, a dzisiaj w serii próbnej wypadł równie słabo. Mimo to Stefan Horngacher na niego postawił.

- Trener dał mi dużo zaufania, wystawiając mnie do drużyny. Dzięki temu mogłem kontynuować pracę - przyznał cytowany przez serwis sport.onet.pl.

- Przed konkursem drużynowym otrzymałem od trenera drobne uwagi. Wiedziałem nad czym powinienem pracować. Nie sądziłem jednak, że efekty będą aż tak dobre. Koledzy wyzwolili we mnie niesamowitą energię. Głupio byłoby zatem przywalić w konkursie 100 metrów - dodał Stoch.

Źródło: sport.onet.pl

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.