Stomil Olsztyn prowadził, ale przegrał. Trzy punkty pojechały do Sosnowca

Michał Sz., wikipedia
Stomil Olsztyn przegrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1:3 w pierwszym piątkowym meczu 7. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dwa gole dla gości strzelił Patryk Małecki.
Stomil objął prowadzenie w 10. minucie za sprawą trafienia Grzegorza Lecha. Wyrównał w 26. minucie Patryk Małecki. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze mogli zdobyć drugą bramkę. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Lech. Zemściło się to po godzinie gry, kiedy dla przyjezdnych ponownie trafił Małecki. W doliczonym czasie zwycięstwo gości przypieczętował Szymon Pawłowski.
Po tej porażce podopieczni Piotra Zajączkowskiego mają 10 punktów i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Natomiast zespół prowadzony przez Radosława Mroczkowskiego również zgromadził 10 "oczek" i plasuje się na czwartej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie GKS Bełchatów.
Łukasz Karyniewski30 Aug 2019 · 19:39