Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

STS: wyjątkowy kod promocyjny dla czytelników Meczyków. Darmowy zakład bez depozytu i wielki pakiet powitalny!

STS foto
Źródło zdjęcia: sts

W związku z rozpoczęciem ścisłej współpracy na linii Meczyki - STS, wraz z naszym partnerem przygotowaliśmy wyjątkową ofertę powitalną dla czytelników Meczyków. 

Prawdopodobnie nie ma w Polsce osoby interesującej się sportem, która nie kojarzyłaby bukmachera STS. W ostatnim czasie firma ta zasłynęła ze sponsorowania reprezentacji Polski w piłce nożnej i emitowanym dzięki temu spotom reklamowym w telewizji.

Dla wszystkich zainteresowanych ofertą STS mamy dobrą wiadomość - przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny dający możliwość skorzystania z tzw. "podwójnego powitania", czyli darmowego zakładu w wysokości 29 PLN oraz stuprocentowego podwojenia pierwszej wpłaty, aż do 1000 PLN.

Jak skorzystać z tej oferty?

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, należy przejść na stronę STS poprzez jeden z linków dostępnych na Meczykach (np. poprzez TEN link), przejść do rejestracji i na końcu formularza wpisać kod promocyjny - 1000plus29pln. Darmowy zakład zostanie aktywowany na koncie gracza automatycznie, po upływie maksymalnie 60 minut od momentu zarejestrowania konta.

Dodatkowo gracze uprawnieni są do skorzystania z oferty powitalnej STS, w postaci podwojenia pierwszej wpłaty, aż do 1000 PLN. Np. wpłacając na konto 800 PLN, będziemy dysponowali kwotą 1600 PLN do wykorzystania w zakładach sportowych.

Warunki obrotowe kwot bonusowych

  • Darmowy zakład 29 PLN: Po wykorzystaniu freebetu, w celu dokonania wypłaty, należy w ciągu 120 dni dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusową (87 PLN). Po dokonaniu obrotu można zlecić wypłatę środków np. na konto bankowe.
  • Podwojenie do 1000 PLN: Przed wypłatą kwoty bonusowej, należy dokonać trzykrotnego obrotu tej kwoty, po kursie minimalnym 1,91. Do obrotu zaliczają się zarówno single, jak i kupony z wieloma zdarzeniami. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony.

O bukmacherze STS

Więcej o samym bukmacherze, ofercie zakładów, kursach, czy innych promocjach, przeczytacie w naszej recenzji, TUTAJ.

Notka prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Źródło: własne
Wszystkie

Sportbuzz

Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.