Super Bowl. New England Patriots mistrzami NFL. Najniższy wynik w historii finałów

New England Patriots mistrzami NFL. Najniższy wynik w historii Super Bowl
charnsitr / shutterstock.com
New England Patriots wygrali Super Bowl. W finale ligi NFL pokonali Los Angeles Rams 13:3.
Obie drużyny zaprezentowały świetną grę w defensywie, co przełożyło się na najniższy wynik w historii Super Bowl. Na pierwsze punkty w meczu trzeba było czekać do 20 minuty, gdy Stephen Gostkowski popisał się dobrym kopnięciem z dystansu. Rams w następnej części gry odpowiedzieli tym samym - punkty zdobył Greg Zuerlein.
Patriots mecz rozstrzygnął się siedem minut przed końcem, gdy Patriots zaliczyli jedyne przyłożenie w całym spotkaniu. Jego autorem był Sony Michel. Po chwili Gostkowski podwyższył prowadzenie swojej drużyny do siedmiu punktów.
W końcówce Rams musieli zaatakować, ale nie potrafili sforsować defensywy Patriots. Ci jeszcze podwyższyli wynik - kolejne punktowe kopnięcie zaiczył Gostkowski.
Dla Patriots to już szóste mistrzostwo NFL. Takim samym dorobkiem może się pochwalić rozgrywający Tom Brady.
New England Patriots - Los Angeles Rams 13:3
Kamil Kaczmarek04 Feb 2019 · 07:35
Źródło: sport.pl