Superliga: Remis Broendby, Wilczek musiał zejść jeszcze przed przerwą

brondby.com
Aalborg BK zremisował przed własną publicznością z Broendby Kopenhaga 1:1 (0:0) w niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek duńskiej Superligi.
Na Portland Park w podstawowym składzie gości wystąpił Kamil Wilczek. Napastnika reprezentacji Polski niespełna kwadrans przed przerwą zastąpił Fin Paulus Arajuuri. Chwilę wcześniej rzut karny dla gospodarzy zmarnował Kasper Kusk.
Pięć minut po zmianie stron prowadzenie grającej w osłabieniu stołecznej drużynie zapewnił Niemiec Benedikt Roecker. Wyrównał dwanaście minut później Jores Okore.
Dziesięciokrotni mistrzowie Danii po drugim podziale punktów w trzech ostatnich meczach umocnili się nieznacznie na drugim miejscu w tabeli. Zespół z Jutlandii również zremisował po raz drugi w trzech ostatnich spotkaniach i jest ósmy w klasyfikacji.