Nie ma mocnych na Real! Superpuchar Europy trafił do Madrytu!

alphaspirit / shutterstock
Real Madryt pokonał Manchester United 2:1 (1:0) w meczu o Superpuchar Europy, rozegranym na Arenie Narodowej Filipa II Macedońskiego w Skopje.
Prowadzenie do przerwy "Królewskim" zapewnił strzałem z bliska Casemiro. Brazylijczyk wykorzystał znakomite dogranie w pole karnego Daniela Carvajala.
Siedem minut po zmianie stron podwyższył w sytuacji sam na sam Isco, któremu z kolei świetnie odgrywał w narożniku pola karnego Walijczyk Gareth Bale.
Dziesięć minut później kontaktową bramkę dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Romelu Lukaku. Belg dobił z bliska piłkę do siatki po uderzeniu z dystansu Serba Nemanji Matica. Na więcej podopiecznych Jose Mourinho nie było już stać.
Przeczytaj naszą relację na żywo z tego spotkania TUTAJ.