Świetna zmiana Przemysława Frankowskiego! Reprezentant Polski z asystą w Ligue 1 [WIDEO]

Lukasz Sobala / Press Focus
Przemysław Frankowski zaliczył pierwszą asystę w Ligue 1. Jego Lens zremisowało u siebie z Saint Etienne 2:2
Mecz zaczął się świetnie dla gości, którzy wyszli na prowadzenie już w 1. minucie. Gola strzelił Khazri. Lens wyrównało jeszcze w pierwszej połowie. W 36. minucie do bramki trafił Ganago.
Saint Etienne odzyskało prowadzenie w 52. minucie. Z gola cieszył się wtedy Bouanga.
Frankowski wszedł na boisko w 71. minucie. Szybko pokazał się z dobrej strony - po siedmiu minutach wyłożył piłkę Fofanie, który nie zmarnował dobrej okazji.
Dla Frankowskiego był to drugi występ w Ligue 1. Na razie reprezentant Polski wchodzi na boisko z ławki - w debiucie przeciwko Rennes zaliczył 24 minuty.
Lens na razie pozostaje bez zwycięstwa. Drużyna Frankowskiego zremisowała oba mecze w nowym sezonie.
Marcin Karbowski15 Aug 2021 · 19:05
Źródło: twitter