Świetne widowisko w Dortmundzie! Pięć bramek i aż dwie czerwone kartki! [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Za nami emocjonujący mecz w Dortmundzie. Borussia uległa RB Lipsk 2:3, a obie drużyny kończyły spotkanie w dziesiątkę.
Wynik otworzył Aubameyang. Napastnik z Gabonu wykorzystał błąd obrońcy, przejął piłkę i świetnie wykończył akcję sam na sam. To był początek i zapowiedź znakomitego meczu.
Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gości. Zaledwie sześć minut później Marcel Sabitzer wykorzystał zagubienie obrońców BVB i celnym uderzeniem głową umieścił piłkę w bramce.
Kwadrans później było już 1:2. Kapitalny rajd Bruma zakończył podaniem piłki między nogami Burkiego. Poulsen nie miał problemu z trafieniem z najbliższej odległości do pustej bramki.
Goście podwyższyli tuż po przerwie. W 47. minucie za podcięcie rywala Sokratis otrzymał czerwoną kartkę, a RB Lipsk - rzut karny.
Do piłki podszedł Augustin i jedenastkę zamienił na bramkę.
W 56. minucie Stefan Ilsanker obejrzał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska. Obie drużyny od tego momentu grały w dziesiątkę.
Osiem minut później odgwizdano rzut karny dla BVB. Aubameyang był faulowany w polu karnym Lipska. Jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany. Wynik nie uległ już zmianie.