Świetny Batshuayi! Dwie bramki w debiucie w barwach Borussii Dortmund [VIDEO]

bvb.de
1. FC Koeln przegrał u siebie z Borussią Dortmund 2:3 w piątkowym meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi. Dwie bramki zdobył Michy Batshuayi, który debiutował w barwach BVB.
Goście objęli prowadzenie w 35. minucie. Bramkę zdobył Michy Batshuayi, który w ostatnim dniu styczniowego okienka transferowego został wypożyczony z Chelsea Londyn.

Gospodarze wyrównali po godzinie gry za sprawą trafienia Simona Zollera. Z remisu cieszyli się niecałe 120 sekund. Drugą bramkę dla Borussii zdobył Batshuayi.
W 70. minucie na 2:2 trafił Jorge Mere, jednak trzy punkty trafiły do drużyny przyjezdnych, gdy w końcówce trafił Andre Schurrle.
Zespół z Kolonii ma na swoim koncie 13 punktów i zamyka ligową tabelę. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt.
Natomiast drużyna z Signal Iduna Park plasuje się na drugiej pozycji ze zdobytymi 34 "oczkami". W kolejnym spotkaniu podejmie Hamburger SV.