Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Świetny Linetty z asystą, ale Sampdoria przegrywa czwarty mecz z rzędu [VIDEO]

27 wrz 2016 | 10:57 12
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Cagliari Calcio wygrało przed własną publicznością z Sampdorią Genua 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 6. kolejki włoskiej Serie A. Asystą przy trafieniu dla gości popisał się Karol Linetty.

Polski pomocnik od początku swojej przygody w Serie A zbiera znakomite recenzje. Szybko wywalczył sobie pierwszy plac w nowej drużynie i obecnie jest jednym z liderów swojego zespołu. Reprezentanta Polski lokalne media chwalą nawet po przegranych spotkaniach.

Tak właśnie stało się w poniedziałek, choć było blisko remisu. Cagliari prowadziło od 37 minuty i gola Joao Pedro. Na cztery minuty przed końcowym gwizdkiem wyrównał jednak Bruno Fernandes - po ładnej asyście Linettego:

Niestety dla zespołu Polaka dwie minuty później fatalny błąd golkipera Sampdorii wykorzystał Federico Melchiorri, który zdobył gola na wagę trzech punktów.

Dla Sampdorii była to czwarta porażka z rzędu, co sprawia, że zespół wystaje ledwie jeden punkcik ponad strefę spadkową. Na tle kolegów pozytywnie wyróżnia się Linetty. Po spotkaniu z Cagliari znów zebrał świetne oceny. Bazujący na statystykach serwis WhoScored.com przyznał mu wysoką notę 7,8 - najlepszą w Sampdorii, identyczną jak wybrany Zawodnikiem Meczu Joao Pedro z drużyny gospodarzy. Były pomocnik Lecha miał 88% skuteczności podań, zaliczył pięć udanych dryblingów (100% skuteczności, kolejni piłkarze w jego drużynie mieli po dwa dryblingi).

* * * * * *
Cagliari Calcio - Sampdoria Genua 2:1 (1:0)
Bramka: Joao Pedro 37, Federico Melchiorri 88 - Bruno Fernandes 86.

+2
Całe szczęście, że Zieliński i Linetty dobrze sobie radzą i grają po 90 minut w nowych klubach, bo sytuacja Krychowiaka nie wygląda za ciekawie. Zawsze będziemy mieć wartościowe zastępstwo w razie takiej potrzeby.
27 wrz 2016 | 16:33
0
Krcha gra na śpd, karol gra śpd/ bardziej śp, a Zielu to śpo więc trochę poszalałeś :)
0
Zielu, Krycha i Linetty. Trzeba zagescic srodek pola. Skrzydlowi albo nie graja albo pod forma.
28 wrz 2016 | 13:03
0
I Grosik i Błaszczu w formie (jedynie ostatni mecz Kuby był słaby).

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!