Świetny mecz Bale'a! Najpierw kapitalna asysta, a potem bramka w sparingu z Romą! [VIDEO]

Anish Morarji, wikicommons
Real Madryt pokonał AS Romę 2:1 (2:0) w meczu towarzyskim rozegranym na MetLife Stadium w Nowym Jorku w ramach międzynarodowego turnieju towarzyskiego International Champions Cup.
"Królewscy" objęli prowadzenie w tym spotkaniu już w 2. minucie. Wówczas Marco Asensio dopadł do piłki w kapitalny sposób zagranej przez Garetha Bale'a i mocnym strzałem umieścił ją w bramce.
Drugiego gola dla Realu strzelił w 15. minucie Bale. Reprezentant Walii wykorzystał podanie Daniego Carvajala i pokonał golkipera drużyny przeciwnej.
Roma odpowiedziała Realowi tylko jednym trafieniem. W 83 minucie meczu na listę strzelców wpisał się Kevin Strootman.