Świetny mecz Karnowskiego w Lidze Letniej NBA

YouTube
Przemysław Karnowski rzucił 20 punktów i zaliczył 9 zbiórek w meczu Orlando Magic z Charlotte Hornets. Jego drużyna ostatecznie przegrała spotkanie 78:86, jednak Polak był jednym z wyróżniających się zawodników.

Polski środkowy w ostatnich dniach spisuje się naprawdę dobrze. Po tym, jak zmienił klub, w którym jest testowany podczas meczów Ligi Letniej NBA, Polak dostaje więcej minut na parkiecie, co przekłada się na zdecydowanie lepsze statystyki zawodnika.

W meczu ze swoją byłą drużyną z Ligi Letniej Polak błyszczał na parkiecie i był najlepszy w swoim zespole. Karnowski na parkiecie spędził 25 minut i dominował pod koszami i twardo stał w obronie. Rywal nie mogli sobie poradzić z masywnym Polakiem.

Dla Karnowskiego występy w Lidze Letniej są szansą na angaż do NBA. Polak z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej, jednak szanse, że podpisze kontrakt z klubem NBA są póki co niewielkie.
Źródło: nba.com/własne