Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Świetny występ Lewandowskiego! Dwie bramki po zagraniach Robbena i asysta przy golu Holendra [VIDEO]

29 paź 2016 | 17:21 37
Źródło zdjęcia: Vlad1988/Shutterstock
Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Augsburg 3:1 w dziewiątej kolejce Bundesligi. Znakomite zawody rozegrał Robert Lewandowski, który zdobył dwie bramki i dołożył asystę przy trafieniu Arjena Robbena.

5 meczów bez gola - tyle trwała niemoc strzelecka polskiego napastnika w lidze niemieckiej. 28-letni piłkarz w końcu się jednak odblokował i już w 19 minucie meczu wpisał na listę strzelców. Nasz zawodnik po zagraniu Arjena Robbena wpadł w pole karne, minął jednego obrońcę i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali.

Dwie minuty później odwzajemnił się Holendrowi. Dostał piłkę w polu karnym, jego pierwsze podanie zostało zablokowane, ale za drugim razem futbolówka trafiła pod nogi Arjena Robbena, a ten umieścił ją w siatce.

Na początku drugiej połowy Robert Lewandowski po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców. Polaka znowu obsłużył holenderski skrzydłowy. Napastnik Bawarczyków minął w polu karnym golkipera rywali i wpakował piłkę do pustej bramki.

Po zwycięstwie z Augsburgiem 3:1 Bayern Monachium ma 23 punkty na koncie i jest liderem Bundesligi. Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na 12 pozycji z ośmioma punktami.

+1
Jakby współpracowali tak ze sobą w każdym meczu to zespołowi i im wyszło by to na plus. No, ale czas pokaże jak będzie po podpisaniu kontraktu Lewego.
30 paź 2016 | 23:10
+1
Robben chciał zaskoczyć bramkarza podaniem i dał radę!
30 paź 2016 | 05:24
+1
Jak ogoladlem mecz to nie moglem uwierzyc ze roben chcial normalnie asystowac :D
+2
Wreszcie doczekaliśmy świetnej współpracy wybitnych graczy. Roben i Lewandowski w tym meczu "zwyczajnie" zachwycali. Roben (nie jestem jego fanem) szczególnie. i tak, dlatego, że grał z Robercikiem. Dlaczego zachwyt? dlatego, że we dwóch jeśli się będą zgrywać to wyniki będą takie a nie inne. Czyli 3-6 bramek w meczu! I ta radość po 2ch golach, świetne!
29 paź 2016 | 22:32
+5
Pierwszy mecz w którym Robben wreszcie zaczął przez całe 90 minut zauważać na boisku Roberta.
29 paź 2016 | 21:44
+2
Arjen Robert! dobry mecz tego zawodnika.
29 paź 2016 | 21:38
+3
Brawo Lewy
29 paź 2016 | 21:37
+3
Pod artykułem o posadzeniu przez trenera Robbena i Roberta koło siebie w klubowym autobusie, napisałem taki post : "Właśnie dlatego, tj. aby mieli okazje się zaprzyjaznić, trener posadził ich koło siebie. Wrogość między ludzmi najczęściej wynika z nieznajomości." Sprawdziło się. Sprawdza się też to, że dobrzy trenerzy sa dobrymi psychologami!Brawo Carlo,Brawo Robert!!!!!
29 paź 2016 | 20:54
+5
Ale przecież oni się nie lubią i nie ma między nimi współpracy! Plotki wyssane z palca, każdy z nich chce strzelać i grać jak najlepiej i czasem nie wychodzi ale pokazali dzisiaj jak potrafią współpracować.
29 paź 2016 | 20:34
+11
Robben asystuje przy golach Roberta - czy to świat się kończy?
29 paź 2016 | 20:14
+11
Świetny występ naszego rodaka. :)
29 paź 2016 | 19:43
+11
Piękne zachowanie Robbena aż mnie zaskoczył :) Lewy wreszcie strzelił, myślę że co kolejkę będzie strzelał :D
-6
Robert Lewizna udowadnia swoja klase. Zwlaszcza przy tej pierwszej bramce pokazal prawdziwy kunszt napastnika.
29 paź 2016 | 18:10
+7
Brawo Lewy Rooben wkońcu podawał
29 paź 2016 | 18:06
+50
Cieszy mnie to, że Robert przerwał złą passę w lidze i strzelił od razu dwa gole. Na pewno nigdy nie zapomnę tego co zrobił Robben po strzeleniu gola - to było coś czego nigdy bym się nie spodziewał.
+11
W końcu Lewy z bramkami, liczę na kolejne w najbliższych spotkaniach. ;)
29 paź 2016 | 17:45
+3
I tak będą mówić jak to oni sie nienawidzą a Robben to wielki egoista..
29 paź 2016 | 17:41
-20
zwykły fart Żiru też strzelił 2 gole obydwaj są siebie warci
29 paź 2016 | 17:33
+21
Jakby zawsze tak Robben grał z Lewandowskim i był zdrowy Ribery to by Bayern miał trio z przodu jak Barca czy Real!

+8
Brawo Lewy świetna współpraca z Robenem. Ogólnie bardzo dobry mecz naszego rodaka.
29 paź 2016 | 17:24
-33
Na farcie
29 paź 2016 | 18:20
-8
To prawie tak samo jak twój ojciec gdy zapładniał tą dziwkę spod mostu. I teraz musimy się z tobą męczyć tutaj :)
29 paź 2016 | 17:23
+8
Wiedziałem że Lewy w końcu się przełamie, a jak to zrobił to jeszcze w takim stylu! Brawo LEWY!!!
+15
Brawo Robert!!! Dzisiaj switna współpraca z Robbenem:)
+14
świetna
+12
brawo Lewy! może skończy się marudzenie "kibiców" :)