Inwazja na boisko Salzburga! Szalona radość kibiców Crvenej Zvezdy [VIDEO]

screen z youtube.com
Kibice Crvenej Zvezdy oszaleli z radości po awansie swojej drużyny do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Serbowie po zakończeniu meczu wtargnęli na boisko Red Bulla Salzburg i... zaczęli rozbierać swoich piłkarzy.
Faworytem rywalizacji byli mistrzowie Austrii, którzy w poprzednim sezonie doszli do półfinału Ligi Europy. Do fazy grupowej Ligi Mistrzów wciąż nie mogą jednak awansować - przegrany dwumecz z Crveną Zvezdą był ich jedenastym nieudanym podejściem do tych rozgrywek. Tym razem swoją szansę stracili w fatalnych okolicznościach. Choć prowadzili już 2:0, to w drugiej połowie w dwie minuty stracili dwa gole. Remis 2:2 dał pierwszy w historii awans drużynie z Belgradu.
Po zakończeniu meczu kilkuset kibiców Crvenej Zvezdy sforsowało ogrodzenie i wbiegło na boisko. Tam rozpoczęli swoje świętowanie i... rozbieranie piłkarzy. Niektórzy z nich schodzili do szatni w samych majtkach.
Crvena Zvezda może spodziewać się konsekwencji od UEFA. Mistrzowie Serbii zostali już ukarani za zachowanie swoich kibiców w tej edycji Ligi Mistrzów. Z powodu ich rasistowskiego wybryku pierwszy mecz w fazie grupowej Crvena Zvezda rozegra przy pustych trybunach.
Kamil Kaczmarek30 Aug 2018 · 08:55
Źródło: Sportowe Fakty