Szalone spotkanie w Serie A! Ekipa Dawidowicza przegrywała trzema golami i zdobyła komplet punktów [WIDEO]

LM/Ettore Griffoni / IPA//SIPA/PressFocus
Spotkanie Venezii z Hellasem Verona było prawdziwą ucztą dla oka. Mecz zakończył się zwycięstwem ekipy Pawła Dawidowicza 4:3.
Po pierwszej połowie tego starcia wydawało się, że wszystko jest już przesądzone. Venezia prowadziła 3:0, a na listę strzelców wpisali się Pietro Ceccaroni, Domen Crnigoj i Thomas Henry.
Na początku drugiej połowy Henry zdobył bramkę samobójczą. Niedługo potem Ceccaroni wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Od tej pory obraz meczu uległ kompletnej zmianie.
W 65. minucie Gianluca Caprari wykorzystał rzut karny, zdobywając bramkę kontaktową. Dwie minuty później niezawodny w tym sezonie Giovanni Simeone doprowadził do remisu.
Na tym zespół Hellasu nie poprzestał Syn trenera Atletico skompletował dublet, trafiając na 4:3.
Zespół z Werony wygrał i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w lidze. Venezia jest szesnasta.
Adam Kłos05 Dec 2021 · 16:55