Szalony mecz Eibar z Levante. Osiem goli na Ipurua!

CapturaSport / shutterstock.com
W 15. kolejce La liga SD Eibar zremisowało na własnym boisku z Levante UD 4:4. Goście punkt uratowali w doliczonym czasie gry.
Wiele emocji dostarczyli kibicom piłkarze obu zespołów. W 8. minucie Enrich oddał celny strzał głową i Eibar prowadził 1:0. Goście wyrównali po chwili, kiedy Morales minął bramkarza i trafił do pustej bramki. W 25. minucie to Levanto wygrywało 2:1 po tym jak Suarez wykorzystał dośrodkowanie Jasona.
Gospodarze po przerwie w ciągu ośmiu minut zdołali wyjść na dwubramkowe prowadzenie. W 57. minucie Escalante strzelił skutecznie głową. W kolejnej akcji Charles wykorzystał rzut karny, a w 65. minucie Brazylijczyk ponownie wpisał się na listę strzelców dobijając z bliska uderzenie Enricha.
Wydawało się, że gospodarze po odrobieniu strat nie zmarnują już dwubramkowego prowadzenie. Levante walczyło jednak o korzystny wynik do samego końca.
W 75. minucie Tono uderzył sprzed pola karnego i piłka po rykoszecie wpadła do bramki. W doliczonym czasie gry do remisu 4:4 doprowadził Mayoral.
Zawodnicy SD Eibar mają na koncie 19 punktów i zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli. Gracze Levante UD z dorobkiem 22 "oczek" plasują się na szóstej pozycji.
Kamil Kaczmarek09 Dec 2018 · 14:21