Szalony mecz Realu Madryt z Fenerbahce! Aż osiem goli, w tym hat-trick Karima Benzemy [WIDEO]

Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Real Madryt wygrał z Fenerbahce Stambuł 5:3 w meczu o trzecie miejsce turnieju towarzyskiego Audi Cup rozgrywanego w Monachium.
To rywale z Turcji wyszli na prowadzenie. Już w 6 minucie Garry Rodrigues pokonał Keylora Navasa strzałem z dystansu.
Wyrównał sześć minut później Karim Benzema, który wykorzystał błąd rywali w defensywie i posłał piłkę obok golkipera w sytuacji sam na sam. Jeszcze w pierwszej połowie wyprowadził "Królewskich" na prowadzenie, skutecznie strzelając głową po dośrodkowaniu Kroosa.
Za chwilę mieliśmy 2:2. Po kapitalnym podaniu Muriqi uderzał Dirar, piłka otarła się jeszcze o jednego z zawodników Realu i przelobowała Navasa.
Po przerwie hat-tricka skompletował Benzema. Ponownie skutecznie przymierzył głową.
Odpowiedź Fenerbahce ponownie była błyskawiczna. Tym razem bombę posłał Tufan i Łunin, który zmienił po przerwie Navasa, był bez szans.
Dwa decydujące ciosy zadali zawodnicy Zidane'a. Najpierw Nacho dobił piłkę z bliskiej odległości po strzale Mariano Diaza, a potem ten drugi wbił futbolówkę do siatki po uderzeniu Lucasa.