Szalony mecz Villarrealu w Pucharze Króla. Sześć goli!

jose.breton / shutterstock.com
UD Almeria zremisowała u siebie z Villarreal CF 3:3 (0:0) w czwartkowym meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Króla.
Na Estadio de los Juegos Mediterraneos prowadzenie drużynie z Andaluzji zapewnił siedem minut po przerwie uderzeniem z rzutu karnego Chema. Później jednak do głosu doszli faworyzowani "Submarinos".
Straty z nawiązką odrobili Santi Cazorla, Nigeryjczyk Samuel Chukwueze oraz Francisco Callejon, który niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki.
Niżej notowany zespół z Andaluzji nie poddał się jednak i Senegalczyk Sekou Gassama w samej końcówce w niespełna pięć minut dwukrotnie celnie przymierzył do siatki przyjezdnych, ratując remis gospodarzom.
Rewanżowe spotkanie na Estadio de la Ceramica odbędzie się dopiero na początku grudnia.
Kamil Kaczmarek01 Nov 2018 · 20:33