Szalpuk: Byłoby mi wstyd, gdybyśmy stracili punkty z Kubą

Szalpuk: Byłoby mi wstyd, gdybyśmy stracili punkty z Kubą
Źródło zdjęcia: Katarzyna M. Kozłowska / wikicommons

Artur Szalpuk wyróżniał się w reprezentacji Polski w meczu z Kubą. Przyjmujący biało-czerwonych twierdzi, że rywale niczym nie zaskoczyli naszej drużyny.

Polacy mundial rozpoczęli od zwycięstwa 3:1.

- Kubańczycy zagrali dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Niczym nas nie zaskoczyli - stwierdził Szalpuk.

Przez dwa sety Polacy kontrolowali wydarzenia na boisku. Później przyszło niespodziewane załamanie i porażka w trzeciej partii. Bardzo wyglądał też początek czwartego seta, ale Szalpuk cały czas był przekonany, że spotkanie zakończy się dla nas szczęśliwie.

- Wierzyłem w to, że w końcu karta się odwróci, bo byliśmy lepszym zespołem. Byłoby mi wstyd, gdybyśmy stracili punkty z takim rywalem, bo przecież w ubiegłym roku w finale mistrzostw świata pokonali ich nasi juniorzy - przyznał polski przyjmujący.

Źródło: onet.pl
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.