Sześć bramek i niesamowita dogrywka. Toronto FC lepsze od DC United

lev radin / shutterstock.com
Toronto FC rozbiło u siebie po dogrywce DC United 5:1 w trzecim sobotnim meczu pierwszej fazy play-off rozgrywek Major League Soccer.
Na BMO Field prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił strzałem z kilku metrów Marco Delgado. Wyrównał dopiero w doliczonym czasie mocnym uderzeniem z bliska Argentyńczyk Lucas Rodriguez.
Dogrywka toczyła się już pod dyktando ekipy z Ontario. Najpierw sprytnym strzałem w krótki róg popisał się Richie Laryea, a później dwukrotnie celnie przymierzył Jonathan Osorio. Kanadyjczyk najpierw umieścił piłkę w siatce z bliska, a następnie popisał się efektownym wolejem zza linii pola karnego.
Okazałe zwycięstwo i awans przypieczętował jeszcze kapitalnym uderzeniem w samo okienko z dystansu Nick DeLeon. Kolejnym przeciwnikiem zespołu z Kanady będzie rozstawiony New York City FC.
Adam Nowacki20 Oct 2019 · 08:47