Szokujący faul w Serie A. Piłkarz Venezii kopnął rywala w krocze [WIDEO]

Chamskie zachowanie Sofiana Kiyine z Venezii w wyjazdowym meczu z Romą. Marokańczyk kopnął rywala w krocze.
venezia przed rozpoczęciem kolejki zajmowała ostatnie miejsce w tabeli Serie A. Do utrzymania potrzebowała cudu - swoich zwycięstw i korzystnych wyników w innych spotkaniach.
Mecz z Romą zaczęła znakomicie. Beniaminek objął prowadzenie tuż po rozpoczęciu gry. Już w 1. minucie do bramki trafił David Okereke.
Piłkarze Venezii grali w komplecie tylko nieco ponad pół godziny. W 32. minucie z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Kiyine. Jego zachowanie było szokujące - kopnął Lorenzo Pellegriniego w krocze. Nie była to nawet walka o piłkę, bo ta znajdowała się daleko od zamieszanej w zdarzenie dwójki.
Venezia długo dzielnie broniła się w osłabieniu. Straciła tylko jednego gola - w 76. minucie na 1:1 trafił Eldor Shomurodov.
Dla gości taki wynik oznacza pewną już degradację do Serie B. Roma zajmuje szóste miejsce w tabeli, ale może je stracić po dokończeniu kolejki.
Marcin Karbowski15 May 2022 · 08:12
Źródło: sport.pl