Szpital w PSG. Kontuzje Edinsona Cavaniego i Kyliana Mbappe [WIDEO]

PSG
Edinson Cavani i Kylian Mbappe nie byli w stanie dokończyć spotkania z Toulouse FC w drugiej kolejce ligi francuskiej.
PSG pewnie wygrało na własnym boisku 4:0, jednak ten triumf ma gorzki smak dla mistrzów Francji. Dwie gwiazdy zespołu Thomasa Tuchela przedwcześnie musiały opuścić boisko z powodu kontuzji.
Najpierw w 14. minucie Edinson Cavani nie był w stanie kontynuować gry z powodu urazu biodra. Za niego na murawę wprowadzono Maxima Choupo-Motinga. Co więcej, 5 minut przed gwizdkiem na przerwę ucierpiał Abdou Diallo i dla niego również był to koniec meczu.
Zaś w 66. minucie murawę opuścił Kylian Mbappe. Francuz doznał kontuzji uda. Dziennikarze donoszą, że piłkarz opuszczał stadion o kulach.
Zawodnicy przejdą wkrótce badania kontrolne, po których klub oficjalnie poinformuje o ich stanie zdrowia.
Tym samym lista kontuzjowanych urosła już do sześciu nazwisk (Herrera, Kehrer, Diallo, Cavani, Draxler, Mbappe).
Daniel Makarewicz26 Aug 2019 · 07:04