Takiego gola jeszcze nie widzieliście! Kuriozum w meczu Championship [WIDEO]

Piłkarze wrócili z urlopów, ale niektórzy są jeszcze w wakacyjnej formie. Dowód? Pierwszy gol dla Fulham w meczu z Huddersfield w Championship.
Spadkowicz z Premier League objął prowadzenie już w 8. minucie. Zrobił to w niecodziennych okolicznościach. Jeden z piłkarzy Huddersfield podał w kierunku własnego bramkarza. Podanie było niedokładne, ale Ryan Schofield postanowił robić wszystko, żeby utrzymać piłkę w boisku. To był błąd.
Anglik doszedł do piłki na linii końcowej i za wszelką ceną próbował ją wybić przed siebie. Zrobił to jednak tak źle, że kopnął w kierunku Aleksandara Mitrovicia.
I Serbowi nie wszystko wyszło. Poślizgnął się, nie kontrolował sytuacji, ale zdołał tak zagrać piłkę, że ta mimo rozpaczliwej interwencji Schofielda wpadła do bramki.
Fulham w pierwszej połowie strzeliło jeszcze dwa gole - do bramki trafili Onomah i Carvalho. Do przerwy zespół z Londynu prowadzi 3:1.
Marcin Karbowski14 Aug 2021 · 17:14
Źródło: twitter