Tampa Bay Buccaneers wygrali Super Bowl! Tom Brady z kolejnym tytułem [WIDEO]

Tom Brady z kolejnym zwycięstwem w Super Bowl. Jego Tampa Bay Buccaneers wygrali z broniącymi tytułu Kansas City Chiefs 31:9.
Mecz zaczął się od prowadzenia byłych już mistrzów, którzy zdobyli punkty po kopnięciu z 31 jardów. Na tym dobre wiadomości dla Chiefs w zasadzie się skończyły. Po pierwszej połowie zdecydowanie - 21:6 - prowadzili gracze Buccaneers. Dwa przyłożenia zaliczył Rob Gronkowski, a jedno Antonio Brown.
III kwarta zaczęła się od punktów Chiefs, którzy zmniejszyli straty dzięki efektownemu kopnięciu Harrisona Butkera. Między słupy trafił z 52 jardów.
Ustępującym mistrzom nie dało to nic, bo dobrą grę kontynuowali gracze z Tampy. Jeszcze w III kwarcie punkty po ponad 30-jardowym rajdzie zdobył Leonard Fournette.
Wynik spotkania został ustalony w trzeciej części. W ostatniej nie działo się nic ciekawego. Buccaneers obronili wysokie prowadzenie, dzięki czemu Tom Brady mógł świętować zdobycie siódmego mistrzostwa w karierze. Po raz piąty został w niej uznany MVP Super Bowl.
Tampa Bay Buccaneers - Kansas City Chiefs 31:9
Marcin Karbowski08 Feb 2021 · 07:17
Źródło: TVP Sport