Tenis. Łukasz Kubot i Marcelo Melo w ćwierćfinale Wimbledonu

Łukasz Kubot i Marcelo Melo w ćwierćfinale Wimbledonu
Mitch Gunn / Shutterstock
Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do ćwierćfinału turnieju deblistów Wimbledonu. Polsko-brazylijski duet wygrał z Marcelo Demolinerem i Divijem Sharanem 7:5, 6:7, 7:6, 6:3.
Kubot i Melo byli faworytem dzisiejszego meczu, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Kluczowy dla losów pierwszego seta był jego początek. Polak i Brazylijczyk wygrali trzy gemy z rzędu, a ostatecznie pokonali rywali 7:5.
W drugim secie zadecydował tie-break. Kubot i Melo zaczęli go od prowadzenia, ale przegrali 8:10. Podobny przebieg miała także trzecia partia. Tym razem górą byli jednak Polak i Brazylijczyk, którzy wygrali w tie-breaku 8:6.
Czwarty set zakończył się już zdecydowanym zwycięstwem Kubota i Melo, którzy stracili tylko trzy gemy. Znacznie lepiej prezentował się Polak, który sprawiał wrażenie znacznie bardziej żwawego od swojego partnera.
Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Marcelo Demoliner/Divij Sharan 7:5, 6:7, 7:6, 6:3
Kamil Kaczmarek08 Jul 2019 · 19:09
Źródło: onet.pl