Teodorczyk nie do zatrzymania! Kolejny gol polskiego napastnika [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Anderlecht Bruksela zremisował na wyjeździe z FSV Mainz 1:1 w trzeciej kolejce Ligi Europy. Remis belgijskiej drużynie zapewnił Łukasz Teodorczyk.

Najpierw na prowadzenie wyszli Niemcy. W dziesiątej minucie wynik spotkania otworzył Yunus Malli pięknym, technicznym strzałem w prawy górny róg bramki z rzutu karnego.

Do wyrównania w 65 minucie doprowadził Łukasz Teodorczyk. Po dośrodkowaniu Sofiane Hanniego polski napastnik uderzeniem głową pokonał bramkarza rywali. To już dziesiąty gol naszego zawodnika w tym sezonie.

Reprezentant Polski zszedł z murawy w 76 minucie, a Anderlecht Bruksela ostatecznie zremisował z FSV Mainz w Niemczech 1:1. Belgowie mają w tej chwili pięć punktów i dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu są liderami grupy C. Po pięć punktów mają również Mainz oraz Saint-Etienne, które pokonało FK Gabalę u siebie 1:0.