Teodorczyk odzyskał formę na dobre! Szósty gol Polaka w trzech ostatnich meczach! [VIDEO]

rsca.be
Anderlecht wygrał z Royal Antwerp 2:1 w trzydziestej kolejce ligi belgijskiej. Bramkę zdobył Łukasz Teodorczyk.
Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 22 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nasz zawodnik pokonał bramkarza rywali po uderzeniu głową.
Gospodarze objęli prowadzenie mimo gry w dziesiątkę od trzeciej minuty - czerwoną kartkę otrzymał Dendoncker.
Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Limbombe.
W 72 minucie nasz napastnik opuścił boisko, a w jego miejsce wszedł Ganvoula, który cztery minuty później wykorzystał rzut karny, ustalając ty samym wynik spotkania.
Gospodarze mecz kończyli w dziewięciu, ponieważ drugą czerwoną kartkę w tym meczu ujrzał Trebel.