Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice: Udany debiut Kaczmarka. Wynik meczu, składy i bramki

Udany debiut Kaczmarka w Niecieczy
asinfo
W dwóch pierwszych zaległych meczach 9. kolejki Fortuna 1. ligi Bruk-Bet Termalica wygrał z Chojniczanką Chojnice 2:1, a Chrobry Głogów przegrał a Puszczą Niepołomice 2:3.
W Niecieczy na ławce trenerskiej gospodarzy zadebiutował Marcin Kaczmarek, który zastąpił Jacka Zielińskiego. Szkoleniowiec zaczął od wygranej z Chojniczanką Chojnice 2:1. Bruk-Bet Termalica prowadzenie objął już w 6. minucie po golu Romana Gergela. Goście jednak szybko wyrównali, bo zaledwie 120 sekund później rzut karny wykorzystał Hubert Wołąkiewicz.
W drugiej połowie długo wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, ale zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił w drugiej minucie doliczonego czasu gry Vlastimir Jovanović.
Niecieczanie mimo wygranej wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Chojniczanka jest czwarta, ma na koncie 16 punktów.
W drugim zaległym spotkaniu Chrobry Głogów przegrał u siebie z Puszczą Niepołomice 2:3. Aż cztery bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. Gospodarze trafili raz za sprawą Rafała Mackowskiego. Przyjezdni natomiast strzelili trzy gole, dwa autorstwa Łukasza Szczepaniaka, a jeden Krzysztofa Drzazgi.
Głogowianie w przedostatniej minucie spotkania zdobyli jeszcze kontaktową bramkę. Jedenastkę wykorzystał Przemysław Stolc.
W tabeli Puszcza jest siódma, ma na koncie 14 punktów. Chrobry zajmuje trzynastą lokatę z dorobkiem 12 punktów.