Thomas Mueller uratował wygraną Niemcom. Czwarte zwycięstwo za kadencji Flicka [WIDEO]

AGIF/Shutterstock
Reprezentacja Niemiec wygrała czwarty mecz za kadencji Hansiego Flicka. Tym razem pokonała u siebie Rumunię 2:1.
Spotkanie rozpoczęło się sensacyjnie - od szybkiego gola dla Rumunów. Już w 9. minucie piękną solową akcję trafieniem zakończył Ianis Hagi. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Niemcy mieli zdecydowaną przewagę - posiadali piłkę przez trzy czwarte czasu gry. Gola wypracowali jednak dopiero po przerwie. Składną akcję celnym uderzeniem z dystansu zakończył Gnabry.
W 67. minucie na boisku pojawił się Mueller. To właśnie gracz Bayernu strzelił gola na wagę zwycięstwa Niemców - po rozegraniu rzutu rożnego z bliska wepchnął piłkę do siatki.
Drużyna Flicka z osiemnastoma punktami prowadziw grupie. Drugie miejsce zajmuje Macedonia Północna, która na wyjeździe rozbiła 4:0 Liechtenstein.
Marcin Karbowski08 Oct 2021 · 22:39