To mógł być decydujący gol w Madrycie. Czy Isco był na spalonym?

screen z youtube
Wczorajszy mecz Realu i Juventusu dostarczył wiele emocji - goście odrobili stratę z pierwszego meczu, ale odpadli, gdyż w ostatniej minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Cristiano Ronaldo.
Choć zdecydowana większość ekspertów twierdzi, iż ta decyzja o jedenastce była prawidłowa, warto zauważyć, że sędzia Oliver być może pomylił się dużo wcześniej, bowiem przy golu Isco odgwizdano spalonego. Była 14. minuta, Juventus prowadził 1:0. Ronaldo wpadł w pole karne Juventusu, zakręcił obrońcami i uderzył. Buffon odbił piłkę, ale dopadł do niej Isco, który wpakował ją do bramki Juventusu.
1:1 - być może taki rezultat sprawiłby, że oglądalibyśmy zupełnie inne spotkanie niż faktycznie. Czy Isco rzeczywiście był na spalonym?
Sprawa jest o tyle problematyczna, że nigdzie nie można zapoznać się z powtórką z innej kamery niż ta poniżej.
Na jej podstawie eksperci beIN Sports przeanalizowali pozycję Isco. Według nich Hiszpan nie znajdował się na spalonym i bramka powinna zostać uznana.