Toni Kroos: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Maxisport / Shutterstock.com
Real Madryt pokonał przed własną publicznością Celtę Vigo 2:1, a zwycięskiego gola strzelił Toni Kroos. Pomocnik "Królewskich", który zdobył bardzo ładną bramkę, precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego, podkreślił, że jego zespół zasłużenie sięgnął po komplet punktów.

Rywale bardzo ciężko pracowali w pierwszej połowie, a nam trudno było grać w odpowiednim tempie. W drugiej odsłonie byliśmy już znacznie lepsi, graliśmy pressingiem i stwarzaliśmy więcej sytuacji. Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Już kiedyś zdobyłem bramkę w meczu przeciwko Celcie. Nie wiem, czy to jest mój najlepszy gol. Na pewno był ważny. Czuję się dobrze, to był nasz drugi mecz i graliśmy 90 minut przeciwko dobremu rywalowi. To jest dobry wynik i pozytywny znak dla drużyny -