Torino na remis z Fiorentiną. Goście kończyli mecz w dziewięciu [WIDEO]

sbonsi / Shutterstock.com
Torino dopiero w końcówce meczu uratowało remis 1:1 z Fiorentiną. Goście kończyli mecz w dziewięciu.
Oba gole padły w pierwszej połowie. W 67. minucie przypomniał o sobie Ribery. Francuz wystartował do prostopadłego podania, łatwo minął bramkarza i z ostrego kąta trafił do siatki. Jego bramka była o tyle istotna, że goście grali wówczas w dziesiątkę. Czerwoną kartkę zobaczył Castrovilli.
Cztery minuty później Fiorentina znalazła się w bardzo trudnym położeniu, bo straciła drugiego zawodnika. Tym razem z boiska za czerwoną kartkę usunięto Milenkovicia.
Torino długo nie potrafiło wykorzystać gry w przewadze dwóch zawodników. Do wyrównania dopiero w 88. minucie. Belotti w polu bramkowym rzucił się do piłki i z kilku metrów wepchnął ją do siatki.
Na boisku zaprezentowało się dwóch Polaków. Karol Linetty z Torino i Bartłomiej Drągowski z Fiorentiny zaliczyli po 90 minut.
Marcin Karbowski29 Jan 2021 · 22:46