Toronto FC - Vancouver Whitecaps: Zwycięstwo gości: Składy, wynik meczu i bramki

Wygrana Whitecaps w wyjazdowym meczu
lev radin / shutterstock.com
Toronto FC przegrał u siebie z Vancouver Whitecaps 1:2 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Gospodarze skończyli mecz w "10".
Już w czwartej minucie Whitecaps wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Russell Teibert. Od 66. minuty sytuacja gospodarzy była jeszcze trudniejsza. Drugą żółtą kartkę otrzymał bowiem Gregory van der Wiel i miejscowi musieli radzić sobie w osłabieniu.
Mimo tego udało im się doprowadzić do remisu. W 73. minucie rzut karny na gola zamienił Jozy Altidore. To jednak goście cieszyli się ze zwycięstwa. Pięć minut później bramkę dla nich zdobył Kei Kamara.
Po tym zwycięstwie Whitecaps zajmują ósme miejsce w Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 43 punktami. W następnym meczu zagrają u siebie ze Sporting Kansas City.
Natomiast zespół z Toronto plasuje się na dziewiątej pozycji na Wschodzie z 33 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe DC United.