Toronto FC zremisowało ze Sportingiem Kansas City

lev radin / Shutterstock.com
Zawodnicy Toronto FC zremisowali przed własną publicznością ze Sportingiem Kansas City 2:2 (1:1) w sobotnim meczu amerykańskiej ligi MLS.
Dla przyjezdnych oba gole strzelił Felipe Gutierrez. Sędzia spotkania Fotis Bazakos dwa razy podyktował dla gości rzut karny, a pomocnik z Chile z jedenastego metra dwukrotnie zdołał pokonać golkipera rywali.
Dla gospodarzy pierwszą bramkę w 43. minucie zdobył Nick DeLeon, z kolei wynik meczu na 2:2 ustalił w piątej minucie doliczonego czasu gry Jordan Hamilton. Przy obu tych trafieniach asystował Alejandro Pozuelo.
Podopieczni Grega Vanneya mają na koncie 19 punktów i zajmują 7. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Drużyna prowadzona przez Petera Vermesa z dorobkiem 16 "oczek" plasuje się na 10. pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej.