Totalna demolka w Bundeslidze! Borussia M’gladbach przegrywała sześcioma bramkami do przerwy [WIDEO]

Spotkanie Borussii Moenchengladbach z Freiburgiem przejdzie do historii. "Źrebaki" już do przerwy przegrywały 0:6.
Goście fenomenalnie rozpoczęli ten mecz. W 2. minucie na listę strzelców wpisał się Maximilian Eggestein, niedługo potem do siatki trafili Kevin Schade i Philipp Lienhart.
Kolejne bramki były autorstwa Nicolasa Hoflera i Lucasa Holera. Po raz pierwszy w historii Bundesligi zespół, grając mecz na wyjeździe, zdołał zdobyć pięć bramek w pierwszych 25 minutach spotkania.
Trener Borussii już w 29. minucie zdecydował się na dwie zmiany. Boisko opuścili fatalnie spisujący się Alassane Plea i Stefan Lainer. Do przerwy było 6:0 dla Freiburga.
W drugiej połowie Freiburg spuścił z tonu i nie naciskał na zdobycie kolejnych bramek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0.
Adam Kłos05 Dec 2021 · 19:18