Totalna kompromitacja mistrza Polski! Legia nie sprostała Dudelange i odpadła z Ligi Europy! [VIDEO]

asinfo
Legia Warszawa zremisowała z F91 Dudelange 2:2 w rewanżowym meczu i pożegnała się z Ligą Europy w trzeciej rundzie eliminacji.
Nie tak to miało wyglądać. To mistrz Polski miał odrabiać straty z pierwszego spotkania, a tymczasem strzelanie zaczął mistrz Luksemburga. Już w siódmej minucie fatalny błąd defensywy legionistów i Pazdana wykorzystał Stumpf, który skutecznie przymierzył z dystansu.
Dziesięć minut później było już 2:0 dla rywali. Składną akcję gości precyzyjnym strzałem tuż zza pola karnego wykończył Stelvio.
Legioniści za odrabianie strat wzięli się w 33 minucie. Kucharczyk wślizgiem zagrał do Kante, a ten strzałem z pierwszej piłki z bliskiej odległości zdobył kontaktową bramkę.
W 87 minucie mistrz Polski doprowadził do remisu. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Kante. Piłkarz Legii oddał strzał z siedemnastego metra, a piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.
Więcej bramek już nie zobaczyliśmy i Legia Warszawa odpadła z Ligi Europy po kompromitujących meczach z mistrzem Luksemburga - najpierw porażka 1:2 w Warszawie, a teraz remis 2:2.