Tottenham jeszcze walczy o Ligę Mistrzów! Cenne zwycięstwo "Kogutów" [WIDEO]

Damir Krajac / Press Focus
Tottenham odniósł niezwykle cenne zwycięstwo. "Koguty" pokonały na własnym stadionie Wolverhampton 2:0.
Pierwsza połowa do pewnego momentu nie obfitowała w wielkie emocje. "Wilki" dobrze się broniły i nie pozwalały rywalom rozwinąć skrzydeł. Dopiero w doliczonym czasie gry Harry Kane urwał się obrońcom i otworzył wynik spotkania.
Po przerwie zespół "Spurs" próbował podwyższyć prowadzenie. Najpierw w słupek trafił Kane, a później obramowanie bramki obił także Heung-min Son. W końcu gola na 2:0 zdobył Pierre-Emile Hojbjerg. Całą akcję zainicjował Sergio Reguillon, który skutecznie odebrał piłkę.
Środkowy pomocnik ustalił wynik spotkania. Tottenham zajmuje obecnie szóste miejsce w lidze. Na dwie kolejki przed końcem sezonu strata do czwartej Chelsea wynosi pięć punktów. Szanse są niewielkie, jednak teoretycznie "Koguty" wciąż mogą zająć lokatę gwarantującą udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Wolverhampton jest dwunaste w tabeli.
Adam Kłos16 May 2021 · 16:54