Tottenham nie potrafił znaleźć sposobu na fantastycznego De Geę! Kapitalne podanie Pogby i gol Rashforda zapewniły wygraną Manchesterowi United [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
Tottenham Hotspur przegrał z Manchesterem United 0:1 w 22 kolejce Premier League.
W pierwszej połowie nie brakowało okazji do zdobycia bramki - sytuacje Winksa i Kane'a po stronie gospodarzy i Lingarda w zespole gości.
Gola zobaczyliśmy jednak dopiero w 44 minucie. Kapitalne zagranie Pogby wykorzystał Rashford, który mając przed sobą tylko Llorisa, posłał płaski strzał po długim rogu tuż koło słupka.
W drugiej połowie napór "Kogutów" nie ustawał od pierwszych minut - szanse Alliego oraz Kane'a i świetne interwencje De Gei.
Hiszpański golkiper w następnych minutach bronił równie znakomicie, popisując się kolejnymi doskonałymi paradami. "Czerwone Diabły" mogły też podwyższyć prowadzenie - próby Pogby z dystansu.
Zawodnicy Pochettino nie potrafili jednak znaleźć sposobu na De Geę i ostatecznie to "Czerwone Diabły" wywiozły z Wembley cenne trzy punkty.
Jakub Kreśliński13 Jan 2019 · 19:23