Tottenham wraca do gry o LM! Harry Kane i Gareth Bale rozbili Crystal Palace, fenomenalny mecz Anglika [WIDEO]

Screen z Twittera
Tottenham rozgromił na własnym stadionie Crystal Palace aż 4:1 w ostatnim niedzielnym meczu Premier League. Podopieczni Jose Mourinho awansowali na szóste miejsce w tabeli.
Tottenham odniósł trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu, choć do przerwy tylko remisował z lokalnym rywalem.
Wynik spotkania otworzył w 25. minucie gry Gareth Bale. Tuż przed przerwą efektownym uderzeniem głową do wyrównania doprowadził jednak Christian Benteke.
Gospodarze rozstrzygnęli losy meczu na początku drugiej połowy. Najpierw po zgraniu piłki głową przez Harry’ego Kane’a, dla którego była to zarazem druga tego wieczoru asysta, na listę strzelców ponownie wpisał się znajdujący się w rewelacyjnej formie Bale.
Dla Walijczyka było to szóste trafienie w ostatnich sześciu występach we wszystkich rozgrywkach. Wkrótce za zdobywanie bramek zabrał się również sam Kane. I to jak!
Po tym, jak kapitan reprezentacji Anglii podwyższył prowadzenie Tottenhamu, to również on - po podaniu Heung-Min Sona - ustalił rezultat spotkania w ostatnim kwadransie.
Dzięki zwycięstwu Tottenham awansował na szóste miejsce w tabeli Premier League, z dwoma punktami straty do czwartej w klasyfikacji Chelsea. “The Blues” zagrają w poniedziałek z piątym w tabeli Evertonem.
Crystal Palace, które przegrało dziś po raz pierwszy od czterech meczów, pozostaje na 13. pozycji w tabeli angielskiej ekstraklasy.
Wojciech_Falenta 07 Mar 2021 · 22:12