Tottenham w doliczonym czasie gry wyrwał zwycięstwo w derbach Londynu

Tottenham  w doliczonym czasie gry wyrwał zwycięstwo w derbach Londynu
Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Fulham Londyn przegrał u siebie z Tottenhamem Londyn 1:2 (1:0) w drugim niedzielnym meczu 23. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Craven Cottage derby stolicy Anglii źle rozpoczęły się dla gości, bowiem w siedemnastej minucie Fernando Llorente niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.
Sześć minut po zmianie stron wyrównał strzałem głową Dele Alli. Pomocnikowi reprezentacji Anglii znakomicie dośrodkował w pole karne Duńczyk Christian Eriksen.
Losy konfrontacji rozstrzygnął w doliczonym czasie gry uderzeniem głową z bliską Harry Winks, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Kevina N'Koudou.
"Koguty" po trzecim zwycięstwie w pięciu ostatnich spotkaniach umocniły się na trzecim miejscu w tabeli. "The Cottagers" natomiast doznali trzeciej porażki z rzędu i pozostali na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.