Towarzysko: Anglia zremisowała z Brazylią

Jefferson Bernardes / shutterstock.com
Reprezentacja Anglii zremisowała u siebie z Brazylią 0:0 we wtorkowym meczu towarzyskim.
Kibice zgromadzeni na Wembley nie byli świadkami wielkiego widowiska. Zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki mieli "Canarinhos". W pierwszych trzech kwadransach jednak żaden z bramkarzy nie miał interwencji, która warta byłaby odnotowania.
Po przerwie poziom gry wcale nie był lepszy. Kibice, którzy spóźnili się na start drugiej połowy, nie stracili niczego ciekawego. W końcówce mieli swoje okazje Brazylijczycy. Najpierw po strzale z dystansu Fernandinho piłka trafiła w słupek. Następnie Joe Hart dobrze interweniował po ładnej indywidualnej akcji i strzale Paulinho.
W doliczonym czasie gry bramkę mogli zdobyć "Synowie Albionu". Po dośrodkowaniu Ashley'a Younga, Tammy Abraham zgrał piłkę głową, a Dominic Solanke nie zdołał na tyle trącić futbolówki i Alisson popisał się skuteczną obroną