Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Transmisja meczu Polska - Rosja za darmo online! Wiemy, gdzie oglądać stream online na żywo

Piotr Nowakowski
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Liga Narodów 2019 wkracza w decydującą fazę. W półfinałowym meczu Polacy zmierzą się z Rosjanami, a rozpocznie się on o północy czasu polskiego z 13 na 14 lipca. Jego przebieg będzie można śledzić w telewizji i Internecie. Więcej informacji znajduje się w dalszej części artykułu.

Mecz Polska - Rosja w telewizji można oglądać na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport.

Spotkanie rozgrywane w Chicago można oglądać również w Internecie i to całkowicie za darmo. Taka możliwość istnieje na stronie sport.tvp.pl. Stream online zostanie uruchomiony po kilkuminutowym bloku reklam.

Zapoznaj się z rewelacyjną ofertą na stronie STS

Każdy użytkownik, który kliknie w poniższy link STS, będzie mógł skorzystać z oferty składającej się z trzech znakomitych bonusów. Po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym MEGABONUS, pojawi się na nim darmowy zakład o wartości 29 zł (bez konieczności wpłacania własnych środków), zwrot pieniędzy w przypadku przegranego pierwszego zakładu o stawce nie większej niż 31 złotych i standardowa oferta 1200 PLN od depozytu.

  • Aby przejść do STS, kliknij TUTAJ!

Polacy nie mają się już kogo obawiać

Po spektakularnych zwycięstwach w fazie grupowej Final Six z Brazylią i Iranem, podopieczni Vitala Heynena z podniesioną głową przystąpią do meczu z Rosją, która będzie stawiana w roli faworyta do zwycięstwa i wejścia do finału. Nasi reprezentanci udowodnili już, że żaden przeciwnik nie jest im straszny, a kadra złożona z siatkarzy rezerwowych nie jest słaba. Typujemy, że po dwóch setach będzie remis, a kurs na to zdarzenie wynosi 2.

Źródło: własne
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

1
13 lip 2019 | 22:48
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Polacy wygrają.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.