Transmisja online z meczu Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz. Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo [I LIGA]

Transmisja online z meczu Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz. Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo [I LIGA]
Piotr Matusewicz / PressFocus
Autor: Cezary Junik 05 Sie 2022 | 13:00
Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego meczu Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz w ramach rozgrywek Fortuna I Ligi. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.
Dalsza część tekstu pod wideo

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz transmisja online

Jak obejrzeć mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz online za darmo? Wystarczy założyć konto u bukmachera Fuksiarz poprzez TEN LINK i wpłacić minimum 50zł, a otrzymasz darmowy dostęp do Polsat Box Go Sport na miesiąc, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć to spotkanie. Dodatkowo Fuksiarz oferuje zakład bez ryzyka 50% do 500zł na start bez obrotu. Oznacza to, że w przypadku przegrania pierwszego kuponu otrzymamy zwrot połowy stawki, a pieniądze te można od razu wypłacić.
Uwaga: standardowy dostęp do Polsat Box Go Sport jest płatny (jego koszt to 40zł). Rejestracja w Fuksiarzu umożliwia jednak obejrzenie streamu Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz w internecie za darmo.
Wynik meczu na żywo Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz - transmisja TV

Prawa do transmisji spotkań Fortuna I Ligi posiada stacja Polsat. Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz nie będzie jednak pokazywany na żadnym kanale.

Kto faworytem meczu Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz?

Wg bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest Arka Gdynia. Kurs na gospodarzy wynosi obecnie ok 2.01, na remis 3.30, a na Sandecję Nowy Sącz 3.95. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w maju w Gdyni, gdzie 2-1 wygrała Arka.

Zobacz skrót ostatniego meczu Arki z Sandecją

Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne

Dyskusja 0