Transmisja online z meczu Wolverhampton - Manchester City. Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo

Transmisja online z meczu Wolverhampton - Manchester City. Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo
Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / PressFocus
Autor: Cezary Junik 11 maj 2022 | 17:00
Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku ligi angielskiej Wolverhampton - Manchester City. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 21:15.
Mecz Wolverhampton - Manchester City można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.
Dalsza część tekstu pod wideo

Wolverhampton - Manchester City - płatna transmisja online z polskim komentarzem

Transmisja meczu Wolverhampton - Manchester City będzie dostępna na platformie Canal+ Online, gdzie można wykupić dostęp do pełnych pakietów Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport. Rejestrując się pod TYM LINKIEM uzyskasz dostęp do pakietu Canal+ w cenie 45 zł za miesiąc.
Wynik meczu na żywo Wolverhampton - Manchester City tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Wolverhampton - Manchester City - transmisja TV

Prawa do transmitowania spotkań ligi angielskiej posiada stacja Canal+. To właśnie na jej antenie będzie pokazywane starcie Wolverhampton - Manchester City.

Kto faworytem meczu Wolverhampton - Manchester City?

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest Manchester City. Kurs na gości oscyluje w granicach 1.26 na remis 5.95, a na Wolverhampton 12.50. Ostatni raz obie ekipy spotkały się ze sobą w grudniu i 1-0 wygrali wtedy "The Citizens".

Zobacz konferencję prasową przed meczem Wolves - Man City

Źródło: własne